Belépés

Elfelejtettem a jelszót!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (16 fő) 2013-11-03, 09:56-kor volt itt.
Latest topics
» Troll&Flame
by Grim Murden 2015-01-07, 21:47

» FW hírek, storyk...
by Thorin 2014-04-23, 10:53

» Gevlon Goblin high-sec háborúja a CFC ellen
by Norhell 2014-03-21, 11:06

» Mindenféle dolgok - érdekességek amiken az ember megáll pár percre megnézni -
by X'ret 2014-02-09, 02:29

» De MIÉRT??
by Vendég 2014-01-27, 05:04

» Mit látnátok szívesen még a blogon?
by Norhell 2014-01-24, 05:14

» Eve-offline blog korrektúra
by wishyouwell 2014-01-24, 04:44

» Combat Proxy
by wishyouwell 2014-01-24, 04:38

Top posting users this week

Top posters
Norhell (246)

X'ret (195)

Thorin (194)

RudeX (154)

Radzak (139)

Sedenic (92)

Kevin (55)

VeryTough (54)

Grim Murden (51)

Wrekah aka Izaura (46)

Magyar Corpok

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Magyar Corpok

Témanyitás by X'ret on 2013-05-24, 11:00

Black Hole Partnership

X'ret
Amarr Soldier
Amarr Soldier

Hozzászólások száma : 195

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Kevin on 2013-05-24, 10:15

Namostmárkomolyancégetalapítok ... Igazából sajna ugye csak ezt kell megtalálni épp merre menetel a nép, és időben a sor elejére állni =/
Kevin
Amarr Citizen
Amarr Citizen

Hozzászólások száma : 55

Témanyitás by Shark_ on 2013-05-24, 09:24

http://www.eve-online.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=77128#77128

:DDD
egy újabbkörültekintő recruit csillag.. aki még a saját cége nevét sem tudja leírni xD

kapcs.ford.
10%ot kér minden bevételből, cserébe nem tud semmit nyújtani de azt jól.. serious biznizzz Very Happy .. komolyan mi értelme olyan helyre menni kezdőként ahol ugyanannyire szart sem tudnak mint te, csak kiollózták h milyen területei vannak a játéknak (azaz egy pár amit hallott)..
..és félek h vannak akik befognak lépni, és verni fogja ez a a mellét h mekkora jó korpot csinál xDDD

jójó tudom elrágoztt csont, de 3havonta bekopizhatnám ugyanezt =))

ui.: azért ez a mondtat megbaszt a afülem: "Aki csatlakozik, korlátlanul gyarapíthatja saját vagyonát és hajó flottáját, nincs korlátozás! " valahol vannak iylen korlátozások ???? Very Happy
Shark_
Amarr Homeless
Amarr Homeless

Hozzászólások száma : 27

Témanyitás by Wrekah aka Izaura on 2013-05-16, 03:16

Masik lehetoseg, hogy meg lehet probalni belepni az nc.-ba az Ankouba, ahol énis vagyok, ennyi

edit: gy.k.: beviszlek Smile
edit2: gy.k.2: ....de nem 2m spvel meg vagy 100 killel 3 év alatt

Wrekah aka Izaura
Amarr Homeless
Amarr Homeless

Hozzászólások száma : 46

Témanyitás by Wrekah aka Izaura on 2013-05-16, 02:59

"Kapjátok be...".... aztmondtak, hogy ha ez megalakul, akkor segitenek. Akkor itt az elso feladat: ha valaki osszeszed nekem 10-15 aktiv embert ( nem karaktert ), aki pvpzni akar (fontos, direkt nem azt a szot hasznaltam, hogy: hajlando ) és nemkell a kezét fogni alllllllllandoan ÉS jonni szeretne egy ilyen korpba, akkor megcsinalom. Csok

Wrekah aka Izaura
Amarr Homeless
Amarr Homeless

Témanyitás by Tzuko on 2013-05-15, 12:02

Sedenic írta:Új korp helyett inkább gyűjtsétek ezt a magyar keménymagot egy nemzetközi pvp korpban. Ha valóban hajlandóak lennének az emberek nem csak a RAXban lenni, akkor mennének oda is. A RAXon belül meg majdnem mindegy milyen korpban lennétek. Már így is egy korpban vagytok legtöbben, lófasz nem változna attól, hogy más lenne a korp CEOja meg a neve.

Pont ezt mondtam wrekáhank én is, ha a "mag" ott megáll akkor később szippanthat egy új céget stb. Tase úgy alakult újra x idő után Vipersquad triumból.
Tzuko
Minmatar Slave
Minmatar Slave

Hozzászólások száma : 12

Témanyitás by Sedenic on 2013-05-15, 11:10

Új korp helyett inkább gyűjtsétek ezt a magyar keménymagot egy nemzetközi pvp korpban. Ha valóban hajlandóak lennének az emberek nem csak a RAXban lenni, akkor mennének oda is. A RAXon belül meg majdnem mindegy milyen korpban lennétek. Már így is egy korpban vagytok legtöbben, lófasz nem változna attól, hogy más lenne a korp CEOja meg a neve.
Sedenic
Amarr Citizen
Amarr Citizen

Hozzászólások száma : 92

Témanyitás by Starlight Thief on 2013-05-15, 00:19

Hát ha nem vállalja, akkor ő lesz a corp megalakulására rendezett Dózsa György emlékverseny főszereplője! Twisted Evil

Starlight Thief
Minmatar Slave
Minmatar Slave

Hozzászólások száma : 3

Témanyitás by Wrekah aka Izaura on 2013-05-15, 00:12

Jo de tzuko nemlehet, mert o arra vagyik, amit feljebb irtam Smile))

Wrekah aka Izaura
Amarr Homeless
Amarr Homeless

Témanyitás by Starlight Thief on 2013-05-14, 23:55

Itt is csak rinyálni, meg picsogni tudtok! Twisted Evil

Nem dumálni kell, hanem megvalósítani! TASE2-t úgysem tudtok csinálni, ahhoz már túl régóta játszotok:
Elfogyott a lendület!!! Cool

Ha meg mégis akartok, akkor láncoljatok vmi. óvóbácsi-rabszolgát napi min 8h-ban egy gép elé, azt adjátok rá a CEO süveget! Smile

Én személy szerint Tzukkerre szavaznék! Very Happy

Starlight Thief
Minmatar Slave
Minmatar Slave

Hozzászólások száma : 3

Témanyitás by Wrekah aka Izaura on 2013-05-14, 23:39

Jo de te egy kocsog vagy, aki azt varja, hogy csinaljak egy corpot, rakjam ossze, csinaljak meg mindent, rakjam tele emberekkel, majd te jossz beleulsz a joba es meg dirigalsz is Very Happy amugy lav

Wrekah aka Izaura
Amarr Homeless
Amarr Homeless

Témanyitás by Tzuko on 2013-05-14, 23:27

@wrekah rád küldöm a kutyámat bounce . Milyen mesebeli dolgokról mesélsz te itt, 3 - 4 emberek itt is vannak meg shirakban is. Ezzel te nem fogsz nulliban ügyködni. Van egy kritikus tömeg amit elkel érni mindenféle képen amivel felvételt nyerhetünk egy alliba.

És különben is vállalja el a ceo szerepét, elég kényszeresen hangzik TBH.
Tzuko
Minmatar Slave
Minmatar Slave

Témanyitás by Norhell on 2013-05-14, 22:43

De mit tegyünk, ha csak beszélni lehet róla (egyenlőre) afro
Norhell
Admin

Hozzászólások száma : 246

Témanyitás by Wrekah aka Izaura on 2013-05-14, 22:24

Rovid komment: sztem kezd egy kicsit tulmisztifikalva lenni ez az egesz uj ceg dolog. Szerintem az egesz csak a szemleleten mulik. Lehet ugyis, hogy belogolsz, es ha mar van rajtad kivul 3-4 ember, akkor valaki csinal egy fleetet es menni. Tok mind1, hogy ki, kempelni kis rakeszulessel is lehet, roamolni is. Ha ez megvan, akkor a tobbi jon magatol, csupan hozzaallas kerdese.

Wrekah aka Izaura
Amarr Homeless
Amarr Homeless

Témanyitás by Norhell on 2013-05-14, 20:32

Alapvetően nem az aktivitás a kulcskérdés, persze nem utolsó szempont az sem. Hanem az hogyan töltöd el a játékra szánt idődet. Megint az NC-t hozom fel példának, nem hiszem hogy az egész alli munkanélküli, család nélküli emberekből állna.De erről Wrekah többet tudna mondani. Ha 1-2 órát van játszani tegyük fel 1 nap, azt is baromi jól eltudod ütni ha vannak olyan emberek akik kapósak egy gyors roamingra vagy egy beszélgetős Gate kempre.
Szerintem ez csak azon múlik hogy milyen emberek vesznek körül. Mert én sem tudok lenni egész nap, van amikor 1-2 napig nem vagyok. De ha feljövök játszani biztos találok 1 olyan embert a nem nagy számú Shirakban akivel egy jót lehet PVP-zni.
Élnék egy példával megint:
Vegyünk egy 20-30 fős PVP 0.0 corpot. Legyen ebből aktiv 15 ember ( persze egy időben ritka hogy ennyien vannak). Mundjuk a Nulli secunda-ba vannak. Jó PVP-sek de alapvetően kevesen vannak hogy teljesen kielégítsék a Corp berkein belül a pvp szomjukat. Ezért vannak egy olyan szövetségeben ami jelenleg tűzközelben van. De ha most ezt a corpot átléptetnéd mondjuk a LI3 Federation-be akkor biztos meghalna az egész, szétszéledne a társaság vagy abbahagynák.
Én úgy göndolom, hogy nem az aktivitást a kulcsfontosságú kérdés, hanem az hogy az adott corp a számára megfelelő környezetben legyen. Ha nem ott van ,lehetnek akármilyen nagy nevet a corpban és még kisebb a corp létszám is akkor eleve a corp sorsa megpecsételődött...én így gondolom.
Norhell
Admin

Témanyitás by Ergil on 2013-05-14, 20:19

Norhell írta:Ahhoz hogy működjön és legyen is érdeklődés is ahhoz olyan "neves" emberek is kellenek mint te, Wrekah, Sede stb stb.
Megtisztelő, de én nagyon keveset vagyok online, és este prime-time-ban szinte egyáltalán nem. Így tagja lenni egy olyan csoportnak, akik az akitivitást helyezik előtérbe álszent lenne. Támogatni azonban tudom, mert szeretem a közösségépítést és általában a csoport motivációkat.
Szerintem sem ártana egy vagy több húzónév , de ne olyanok akik csak 1 hónapig aktívak...
Számoljátok át, kiket érdekelne, akár egy sörözés keretében.

Ergil
Minmatar Slave
Minmatar Slave

Hozzászólások száma : 1

Témanyitás by Norhell on 2013-05-14, 20:06

Csak akkor lenne ha valaki vállalná a CEO-ságot. Hát azért nem lenne egy fekete sereg a corp ha megalakulna, nem a 0-ról indulna, hanem a játékosok töltenék ki a hiányzó űrt. Gondolom javarészt idősebb sokat látott pilóták jönnének a corpba.
Igazából veszteni való szinte nincsen, maximum az időnket basztuk el rá, de egy próbát megér. Ahhoz hogy működjön és legyen is érdeklődés is ahhoz olyan "neves" emberek is kellenek mint te, Wrekah, Sede stb stb. Mert ez már biztosíték embereknek, hogy ebből még lehet valami is jó is lesz. Így mernek talán lépni.
De ez lehet feltételezés, lehet hogy bukta lenne, egyátalán nem lenne rá igény.
De ha lehetőséget sem adunk a dolognak akkor, bele is törődhetünk akár Sad

Ergil

Nem a RAX-ról van szó jelen esetben, persze lehetne ott is csinálni egy corpot. A Puritans is azért alakult mert Yago-nak kicsit elege lett, nyugodtabb környezetet akart. De az tagadhatatlan hogy előbb utóbb megöli az embert ha olyan környezetben játszik ami nem feltétlen a személyiségének kedvez. értem ez alatt kevés pvp/roaming. Ahoz hogy ez a cég jól is működjön ehez olyan alliban kellene lennie ahol mindig tűz közel van. pl NC/Nulli
Ha ezt a corpot beraknád a RAXba biztos hogy életképtelen lenne. Feltéve akkor ha nem rendelkezik annyi játékossal hogy a saját berkein belül megoldja az igényeit.
Norhell
Admin

Témanyitás by Ergil on 2013-05-14, 20:02

Az a baj Norhell, hogy a rossz végéről fogtad meg a dolgot. Egy ilyen elit PVP céget lehetne építeni a RAX-on belül is.
Volt már arra példa hogy cégek szétváltak a RAX-on belül (PPP - Puritans) meg arra is, hogy összeolvadtak.

Más cég, amikor idejött még JF-fel sem rendelkezett, most supercapitalt épít.

Szerintem ha csinálnátok egy 10-15 fős aktív PVP magos céget, aki a saját belső szabályai szerint minden nap vagy második nap PVP opot szervez, lenne rá kereslet a RAX-on belül. Is biztos sok féltékeny arcot látnátok az FGC/HUN nagylétszámú cégek oldaláról Evil or Very Mad

Az hogy belépve úgy érezted a régi corpok hoznak döntéseket és nem 5-10 friss hangadó az nem véletlen, a jelelegi rendszer teszi lehetővé hogy nagy közösséget irányítsunk, és ne eltántorítsunk.
Úgy látom páran a madukat PVP-snek vallók közül szeretnék ha körülöttük mindenki úgyanúgy játszana és flotta jelenlétet retorziókkal akarja motiválni - sajnos azzal nem a flotta létszámát növelik (vagy csak ideiglenesen), hanem a holdudvart csökkentik ami az aktív ltészámnak abban a pillanatban hasznos, viszont az utánpótlást csökkenti.

Mint korábban írtam az alliance szintű 0.0-ás PVP sok kötelezettséggel jár, sajnos olyan PVP-t is kell csinálni, amit igazából nem szeretsz, vagy nem ismersz. Én sosem repültem jól kis hajókat, az ottani PVP számomra még túl gyors, a fiatal titánok gyorsan lemosnak. 0.0-hoz is hozzászoktam már, low sec / high sec ben mindig viszket az ujjam a sok neutral láttán.

Ergil
Vendég

Témanyitás by Tzuko on 2013-05-14, 19:45

Hát pedig a toporgás másnak is fájt itt nem véletlen voltak lázongó emberek illetve beafkosodott emberek (/me). De mint mondtam számomra nincs alternativa.... a legjobb bizonyíték erre az az,hogy sok kis hugyos 0.0 cég amiket csináltak fekete sereg meg ezek mind renter fosok azt esnek szét félév után nem 1 hanem több ilyen céget láttunk az utobbi időben..... Ez valahogy nekik nem megy.

Szerintem nekünk itt ért véget a játék, a kérdés csak az, hagyod e hogy így legyen.
Tzuko
Minmatar Slave
Minmatar Slave

Témanyitás by Norhell on 2013-05-14, 18:24

Tzuko írta:
Úgyhogy jó magam maradok és küzdök az árral akármennyire is hülyeségnek tartjátok, téged is szeretettel várlak norhell meg többiek mert ha egy tócsában kibillented a sav mennyiségét kihal a hal aki csak úszik benne !!!!! muha

Ezen már túl vagyunk, ha emlékszel fél éve ott voltam az X tournament idején, én is azt gondoltam hogy van rá esély, de amikor Shonitól kérdeztem hogy jó ez így hogy ennyien vagyunk itt fleetben úgy hogy kis is volt írva és erre ő: ez van, ugysem fognak többen jönni, ezt kell szeretni. affraid. Ötleteim lettek volna a pvp-sek számának növeléséhez, jutalmazásához, hogy elkezdődjön valami. Kezeltem volna a rendszert, mégha kellett volna saját ISK-ból adtam volna a jutalmakat. Senkit sem érdekelt, ts-en ís szoltam párszor, leszartak, mert mit akar ott kavarni egy ex JMU-s.
Azt hiszem ezek után mindannyian páros lábbal ugrálhatnánk a tócsában akkor sem lenne semmi
Norhell
Admin

Témanyitás by Tzuko on 2013-05-14, 12:29

@ Sede megint moral higgroundra tévedtél a " lehet játszani " elvel , megfigyelésem és xret postja is alá támasztja ( hozzáteszem akármennyire rühellem hogy ez igaz ) a pve sokkal kelendőbb, egy rakás embert olyan szinten nem érdekel a pvp hogy az számomra érthetetlen. Hiszen ebben a játékban a pvp valószínűleg az amit másnak mondhatunk a többi bottal farmólos játékhoz képest !!!!

@ Xret A probléma, hogy a raxban egy állóvíz van jelen ami hébehóba kimozog abba az irányba ami a 0.0 létre jellemző de egy rahedli ember van itt aki renter és nem koalició tag inkább. Lehet hogy tiszteletre méltó ezt összetartani, de sekélyes és egyik irányban sem mozgó állapotában emberek jönnek mennek.....

Az egyetlen ok amiért sokan itt tengetjük napjaink az az, hogy nincs alternatíva. Minden nap azon dolgozok hogy a magamfajta pvpseknek jobb legyen itt.

@ Norhell A több pólusnak semmi köze ahhoz amilyen a magyar közösség.
Régen a tase sok tollnövendékének jó idő levezetés volt a fórumon jártatni a szánkat illetve emeltet fosni a killeket. De valójában sosem volt az egy több pólus, mindig voltak emberek akik raxból jöttek vagy oda mentek......

Ahogy én látom, egy tase szerű cégre van igény, de lássuk be 0.-ról felépíteni azt most jelen eve körülmények között rettentően nehéz megkockáztatom, hogy lehetetlen. illetve van egy kritikus idő 3-6 hónap amikor is vagy sikereket érünk el és létszámot vagy egyiket sem és kudarc az egész.

Nem találom azt a lelkesedést se magamban már se másban, hogy egy ilyet véghez vigyünk. Persze ha jön valaki és rácáfol örömmel állok be mögé a sorba ez ügyben.

Úgyhogy jó magam maradok és küzdök az árral akármennyire is hülyeségnek tartjátok, téged is szeretettel várlak norhell meg többiek mert ha egy tócsában kibillented a sav mennyiségét kihal a hal aki csak úszik benne !!!!! muha
Tzuko
Minmatar Slave
Minmatar Slave

Témanyitás by X'ret on 2013-05-14, 11:07

Sok highsec magyar cég van, nem szeretek becslésekbe bocsátkozni de legalább 100player van szétszórva köztük. Megismerik a játékot, elkezdik megoldani a plex problémát aztán majd amikor bontogatják a szárnyaikat szétszóródnak kül. 0ás/lowsec cégben. (nem feltétlen magyarban)

Az hogy manapság nincs túl nagy érdeklődés pvp lehetőség szempontból, franc tudja miért van, őszintén szólva nem is nagyon érdekel. Idén lesz 8 éves a mainem, az idő oroszlánrészében magasról tettem az EVE-es pvp-re, rakat más játékban kiéltem magam elötte/közben, itt meg szarrá kerbírkedtem magam. Vannak időszakok amikor az SWKS tipródik mert kevesen vagyunk, bumpolnék egyet a toborzó topicon, lelkesiteném a noobokat h jöjjenek, de pont én aki gyak. 5évig szartam az egész EVEes pvpre... pontosan tudom milyen kurva jól meg lehet lenni nélküle. (boccs srácok What a Face ) Jelenleg van a RAX, Narzisék - No Mutants Allowed meg az SWKS ahol helyjel közzel lehet "puttyogtatni". Az NMA lowsex/wh roamingolós, kempelős történet amennyire meg tudom ítélni, az SWKS bemutatását átugranám ÉS _A_ RAX. Újak, régiek és veteránok gyüjtőhelye, friss és jól működő kiképző céggel ahol mindenkinek van ideje kitalálni merre akarja kezdeni a játék felfedezését. Magam is irányitok embereket az ordo albába, nomeg régi visszatérő ismerősöket a RAX-ba, legyenek akár industry beállítottságúak. Ahogy olvasom a megnyilatkozásokat, meg azoknak a postjait akik ott élnek nekem az jön le h tök mindegy h a játék mely területe érdekel, a RAX-ban igenis van lehetőséged űzni azt amit szeretsz. Tekintve h ez mind 0.0ban zajlik és tekintve h horror mennyiségű potenciális borzjelöltek nyúlnak le tőlünk, még mindig azt kell hogy mondjam hogy nem lehet egyszerű ezt a rendszert fenntartani, nomeg nem kicsit respektálandó. Nyilván mivel egy "mindenes" hely, mindig lesznek olyanok akik hiányolják egy egy területen, pl. a játék pvp részén a specializáció/fókusz hiányát. Régóta tendencia h innen onnan megvannak bökve belsős és külsős emberek részéről egyaránt h kevés a pvp, nyilván megvannak azok a vezetők, akik pontosan tudják meddig lehet kitolni a határokat úgy h az ne bolygassa meg az egyensúlyt. Jó kis kötéltánc lehet, ezért írtam h le a kalappal azelött aki ezt győzi csinálni. Én magam is "RAX-os" kiképzőcégben kezdtem a játékot, azért bocsi, ez 8éve volt. Very Happy Én állítom hogy ha egy embercsoport egy Online játékban egy klánt 8évig talpon tud tartani, valószínüleg rendelkeznek annyi rutinnal h pontosan tudják mennyit lehet rugdosni az npc-ző sanctum rémeket, industrysokat, bolygósokat és tököm tudja még kiket mielött elkezd meginogni az ember a kötéltánc közben és ha úgy érzik mehet a noszogatás akkor csinálják is. Ők arra törekednek h úgy általánosságban kb mindenki érezze jól magát a lehetőségeihez képest, nyilván ha egy adott "szektorra" (igen pl ismételten a pvp-re) kezdenének el masszívabban fókuszálni ez a meleg vizes lubickoló ott-itt elkezdene kihűlni, egyesek kimásznának belőle, mások pedig átúsznának oda ahol jó a klíma, viszont ezt, számtalanszor leírták h nem egyezik a törekvéseikkel.
Ahogy én látom amúgy sincs túl nagy érdeklődés a pvp felé, max a régebbi karakterek részéről. A RAX egy igen stabil pont, létszámát tekintve mindenki máséval szemben pedig nem a közösség magja, hanem gyakorlatilag A közösség. Ha rajtam múlna tőlem minden új magyar játékos kezdhetne ott, ugyanis sokkal hamarabb rájön mit vagy mit nem akar csinálni a játékban, és nem dobozolnák be magukat empirebe mint ahogy én tettem anno és teszik sokan mások is jelenleg..., jó néha szekálni a raxosokat ezzel azzal, de az igazság az h az emberek nagy többsége vagy volt már raxos vagy egyszer még az lesz! Ők ott voltak mindig mióta tolom és gyanítom még ott is lesznek egy ideig. A játék szvsz tök jó irányba fejlődik, izlandon azon vannak h a közelmúlt failkodásait javítsák, tovább lépjenek, majd eljön az idő amikor a lowsec kisgangos (akár fw) pvp cégnek recruitolni nem annyit ér majd mint a kádba fingani. Addig is hasonlítgatom a cégem killboardját a RAXoshoz néha, egyrészt mert ők A rax, másrészt mert tök jó úgy trollkodni ezzel néha, h bevett tendencia alapján pár hónapig játszom pár hónapig nem, de amikor épp igen akkor szeretek úgy tenni mintha képben lennék. Cool

X'ret
Amarr Soldier
Amarr Soldier

Hozzászólások száma : 195

Témanyitás by Sedenic on 2013-05-14, 11:00

A 0.0 jelenleg nem olyan, ahol jól lehet PvPzni. Pont azért amit leírtatok. Manapság nagyon ritka. FWben ahol a plexek cinómentességet biztosítanak és belül már meg is szűrik milyen hajók jöhetnek be ellened... na ott lehet játszani.
Az EVE változott. 0.0 már nem az ami régen volt. A CCP próbálja visszaédesgetni a mindennapi életet oda. Majd kiderül hogy sikerül, de addig is... van más azoknak, akik fel merik adni azt a régi, begyöpösödött, ezer éve nem igaz álláspontot, miszerint a pvp igazi helye az 0.0. Manapság 0.0 a "birodalomépítőké", maréknyi FCké és a casual CTAzós játékosoké. Lowsecben játszani is lehet.
Sedenic
Amarr Citizen
Amarr Citizen

Hozzászólások száma : 92

Témanyitás by RudeX on 2013-05-14, 10:56

shirak nem fog 0.0ba menni.
- nincs meg hozzá a létszámunk
- még ha meg is lenne, nem szeressük a nagy fleet fightokat, meg lehet nézni killboardot, van pár tagunk, aki be-be csatlakozik militiás fleetekbe, ahol nem ritka a 40 fő (tom, az oda még mindig kevés lenne), de a többség nem ilyen.
- szeressük a drága implantokat használni a fejben
- szeretek cambionnal kidokkolni, bemenni egy smallba és kilőni a tátott szájjal figyelőt, ezt 0.0ban nehezen tehetném meg.
- szeressük a viszonylag instant pvp-t, legyen az akármilyen hajóosztállyal.
RudeX
Skunk Lord
Skunk Lord

Hozzászólások száma : 154

Témanyitás by Norhell on 2013-05-14, 10:49

De az sem megoldás hogy mindenki megy a Raxba és akkor ott eltengődik valami nagy mega corpban. Amíg volt TASE addig nem 1 pólusú volt a magyar közösség. És akkor azért több olyan játékos került elő, fedezte fel a saját képességeit aki valamiben kimondottan jónak mondhatta magát. És ebből nem csak az adott corp profitált hanem lehet később az egyén elment a RAXba és a tudását feltudta használni, esetleg valami újat tudott mutatni.
Valahogy ez a folyamat leállt, ez lehetséges hogy annak köszönhető kevesebb magyar játszik, nem olyan kapós már a játék mint régen, de én jelentős részét annak tulajdonítom hogy egy oldalú lett a magyar közösség.
Próbálkozások voltak, JMU alli , megy most is csak a holtponton sosem jutottunk tovább, az emberek félnek belevágni dolgokba, nem csak egy 100+ os corpban lehet jól játszani és jól érezni magad.
De valahogy érzem hogy ez a helyzet már nem fog megváltozni, bele kell törődni ez van... Neutral
Norhell
Admin

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics